O Nas

 

Amelia ‚Amisz’ Suchcicka

Od najmłodszych lat rodzice nazywali ją „cygańskim dzieckiem”. Jej ulubioną czytanką na dobranoc były przygody bohaterów z Doliny Muminków. Swoje pierwsze podróże po Europie rozpoczęła z rodzicami i bratem w wieku trzech lat. Jako nastolatka spędziła miesiąc pod żaglami Pogorii. Od tamtej pory wyjeżdżała już tylko dalej i na dłużej, sama lub z przyjaciółmi, ale na pewno nie bez maskotki z dzieciństwa – Flumfka. Uwielbia nowe wyzwania i przygodę… podróż dookoła świata? Challenge accepted!

 

Tomek Pawłowski

Koronny dowód na to, że blokady istnieją tylko w umysłach. Jego licznik przejechanych autostopem kilometrów przed wyprawą wynosił całe zero. Podróżniczy żółtodziób, leń, człowiek- prokrastynacja. Zapewne gdyby nie Amelia, do siedemdziesiątego roku życia mówiłby: „ale bym…”. Paradoksalnie w pierwszą poważną podróż wyruszył dookoła świata, jako mózg operacji (choć w rzeczywistości zajmuje się tylko noszeniem ciężkich bagaży). Dodatkowo jego przygodzie przyświeca projekt pozyskiwania dźwięków świata i wydawania z siebie jak najwięcej tychże (w podróż zabrał gitarę, jakby mało miał do noszenia).

Reklamy

3 responses to “O Nas

  1. wiec po pierwsze:
    nie pamietam tekstu o cyganskim dziecku 🙂
    po drugie: czemu nic o tej stronie nie wiedzialem, tylko przez przypadek pan gugiel mnie o tym poinformowal?
    po trzecie: slaby apdejt macie

  2. Czegoś Pan szukal, że wyszlo w googlu? Darmowe pozycjonowanie jakieś musimy mieć, bo na razie nikomu nikt nie podawał adresu (stąd nie czuj sie obrażony 😉 ) – jak widzisz to jeszcze nie ma rąk i nóg, ale licze, że wkrótce ruszy. Tomaszek

  3. Tomku, zajrzałem na waszą stronę dzięki Twojej mamie (dała mi adres). Jestem pod autentycznym wrażeniem. Bardzo mnie zaskoczyłeś! Teksty świetne, zdjęcia niesamowite. Tak trzymać! Adam Ż.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s